Archiv novinek

PF 2024

21.12.2023
PF2024

Naše kancelář bude od 22. 12. 2023 do 2. 1. 2024 mimo provoz.
V urgentních případech volejte +420 731 800 801.


Our office will be closed from December 22, 2023 to January 2, 2024.
In urgent cases, call +420 731 800 801.Seno představuje – CONTA-CLIP Modulární svorkovnice

26.09.2023

Modulární svorkovnice s připojovacím systémem push-in


Přestavujeme Vám inovativní modulární svorkovnice řady PRK a FRK se systémem připojení push-in zahrnují průchozí, ochranný vodič, odpojovač, víceúrovňovou pojistku, instalační a iniciační svorkovnici v jednom balení. Svorkovnice jsou určeny pro průřezy vodičů od 0,2 mm² do 25 mm². Charakteristické vlastnosti výrobků: rychlé - bezpečné – spolehlivé.

Ochranné stínící krytky a svorky

25.09.2023
Svorky a ochranné stínící kryty v

Dnešní digitální obvody jsou stále náchylnější k šumu a rušení kvůli nižší úrovni signálů a potřebě rychlých časů reakce. Elektronický průmysl má řadu produktů, které pomáhají s potlačením elektromagnetického a vysokofrekvenčního rušení (EMI a RFI). Vzhledem k mnoha faktorům, jako je montáž zařízení, snížení hluku, schopnost přepracování desek plošných spojů a související náklady, poskytují ochranné stínící kryty a pružinové svorky pro ochranné stínící kryty od společnosti Autosplice atraktivní řešení. Autosplice vyrábí pružinové svorky pro povrchovou montáž určené pro odnímatelné stínící kryty, které umožňují přepracování nebo ladění obvodů a zároveň poskytují citlivým součástem ochranu EMI a RFI, kterou vyžadují.

 

Svorky a ochranné stínící kryty ve dvou provedeních, standardní a rohové, nabízejí prvotřídní potlačení šumu RFI a EMR. Standardní stínící svorka používá čtyři nezávislé pružinové kontakty a rohová stínící svorka se dvěma pružinovými kontakty v každém rohu stínícího krytu minimalizuje rušení na nejcitlivějších zařízeních. Stínící svorky jsou k dispozici ve standardním balení na pásce EIA pro automatizované, vysokorychlostní osazování. Stínící kryty EMI/RFI jsou vyráběny na zakázku, aby vyhovovaly požadavkům vašeho zařízení.

 

Naše štítové klipy mají na mysli vyrobitelnost. Navrženo s funkcí snadného vyzvednutí a umístění, které vám umožní uchopit klip shora pomocí standardní trysky oproti použití menší geometrické trysky při zachování otvoru pro odsávání pájky ve spodní části.

 

Zajistěte bezpečnost a dlouhou životnost vašich elektronických zařízení s ochrannými stínícími kryty od společnosti Autosplice! Naše inovativní kryty poskytují spolehlivou ochranu proti elektromagnetickým a vysokofrekvenčním rušením (EMI a FRI), elektrostatickým výbojům a jiným vnějším vlivům, které by mohly ohrozit stabilitu vašich produktů.

 

Co dělá naše stínící kryty tak výjimečnými? Jedná se o průmyslově osvědčené pružinové svorky, které zajišťují pevný a bezpečný spoj s vašimi zařízeními. Tyto svorky nejenže snižují montážní nároky, ale také zvyšují odolnost vůči otřesům a vibracím, čímž zajišťují nepřetržitý provoz i v náročných podmínkách.

 

Díky našim ochranným krytům a pružinovým svorkám můžete být jistí, že vaše elektronická zařízení budou plně chráněna před vnějšími vlivy, které by mohly narušit jejich výkon a spolehlivost. Navíc vám naše produkty umožní rychlou a efektivní montáž, což vám ušetří čas a náklady při výrobě.

 

Společnost Autosplice se pyšní svou dlouholetou zkušeností a odborností v oblasti elektromechanických komponentů. Naše produkty jsou navrženy s důrazem na kvalitu a inovaci, abychom splnili i ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků.

 

Nechte své zařízení vyniknout díky ochranným stínícím krytům od Autosplice. Kontaktujte nás ještě dnes a dejte nám příležitost ukázat vám, jak můžeme zabezpečit vaše produkty pro budoucnost. Vaše spokojenost a bezpečnost jsou pro nás na prvním místě!

 
Autosplice  

Pozvánka na elektrotechnickou výstavu VOLTY.CZ

06.09.2023

Zveme Vás k návštěvě našeho stánku na elektrotechnické výstavě Volty.cz 2023 v termínu 3. - 4. 10. 2023 na výstavišti Černá louka v Ostravě. Vstup na výstavu je volný.

Na stánku Vám představíme produkty firem CONTA-CLIP Verbindungstechnik GmbH, ELESTA GmbH, Escubedo SA, Colombo Sergio & Figli S.r.l., Schleuniger AG a Vogt AG Verbindungstechnik, které naše firma zastupuje na českém trhu.


pozvanka

Náš stánek naleznete v pavilonu A, hala NA2 a má číslo C2.


Malé ohlédnutí za loňským veletrhem AMPER 2022

17.03.2023

I letos se opět těšíme va Vaši návštěvu na našem stánku v hale F - číslo stánku F 3.13Pozvánka na veletrh Amper 2023

20.02.2023
amper23

Vážení obchodní přátelé,

rádi bychom byli i nadále Vaším strategickým systémovým partnerem a dodavatelem. Proto si Vás opět dovolujeme pozvat k návštěvě našeho stánku na letošní výstavě Amper 2023.

Najdete nás tradičně v hale F, číslo stánku 3.13.


Připravili jsme pro Vás volnou vstupenku na tento veletrh. Přihlaste se k tomuto odkazu a po vyplnění údajů a vložení níže uvedeného unikátního kontrolního kódu Vám bude vstupenka zaslána do e-mailu.

Kontrolní kód pro získání Vaší volné vstupenky je: 20608-462

(V případě, že by Vám vstupenka nebyla doručena, zkontrolujte správnost uvedené e-mailové adresy a složku HROMADNÉ POŠTY
či SPAM ve Vašem e-mailu.)

Srdečně Vás zveme a těšíme se na osobní setkání s Vámi.

Ing. Pavel David
jednatel


amper23
amper23

Novinky Schleuniger Dvojnásobný úspěch na German Design Award

31.01.2023
Novinky Schleuniger

Společnost Schleuniger Group získala s řadou transferových linek S50 ocenění German Design Award 2022 v kategorii "Vynikající design výrobků - průmysl". A další úspěch v této oblasti získala společnost Schleuniger Group díky zvláštnímu uznání pro odizolovací stroj řady B300.

Na ročníku German Design Award 2022 mohla skupina Schleuniger Group slyšet své jméno hned dvakrát: Nejenže naše plně integrovaná a rekonfigurovatelná zpracovatelská platforma Transfer Line Family S50 - získala vítězný titul v kategorii "Vynikající design výrobků - průmysl", ale Zvláštním uznáním byl také oceněn náš malý, ale výkonný odizolovací stroj Strip Series B300. A přesvědčil špičkovou mezinárodní porotu svým intuitivním uživatelským rozhraním, které přenáší snadnost používání chytrého telefonu do průmyslového kontextu, a designem výrobku, který ještě více zdůrazňuje značku Schleuniger a činí ji pro zákazníka ještě více přitažlivou.  

Designový jazyk našich strojů S50 a B300 je součástí zcela nového vizuálního jazyka značky, který vyvinula sama společnost Schleuniger. Základní prvky značky Schleuniger byly přeneseny na stroje tak, aby nebylo pochyb o tom, že nesou nezaměnitelný podpis Schleuniger. Nejdůležitějším aspektem bylo, aby značka Schleuniger - a vše, co představuje - byla na první pohled rozpoznatelná jako výrobky Schleuniger už jen díky vizuálnímu vzhledu strojů i bez loga nebo nápisu.

Prémiová cena za designové trendy

Německá cena za design (German Design Award) je prémiovou cenou Německé rady pro design, která od roku 1953 působí jako přední světové centrum pro komunikaci a předávání znalostí v oblasti designu, značek a inovací. Díky svému celosvětovému spektru a mezinárodnímu významu je German Design Award od roku 2012 jedním z nejprestižnějších ocenění v oblasti designu ve všech odvětvích. A stanovuje nejvyšší standardy pro určení vítězů: v jedinečném nominačním procesu jsou k účasti vyzvány společnosti, jejichž produkty a služby v oblasti komunikačního designu jsou prokazatelně přesvědčivé z hlediska kvality designu. Oceněny jsou pouze projekty, které jsou průlomové v německém a mezinárodním designu.


https://www.german-design-award.com/
 • Zde zjistíte více o našem vítězi, transferové lince S50
 • Více informací k odizolovacímu stroji B300 naleznete zde

Vítěz ceny za technologii Swiss Technology Award 2022

31.01.2023

Img
Společnost Schleuniger získala 23. listopadu 2022 na Švýcarském inovačním fóru v Basileji cenu Swiss Technology Award 2022 v kategorii "Inovace v průmyslu".

Swiss Technology Award je nejvýznamnějším oceněním za inovace a transfer technologií ve Švýcarsku. Cena je každoročně udělována za nejvýznamnější technologické inovace a vývoj v kategoriích "Vynálezci", "Start-upy (Rising Start)" a "Inovace v průmyslu". Letos byla udělena již po čtyřiatřicáté.

Z celkem 53 přihlášek bylo vybráno 9 finalistů a vítězové byli vyhlášeni 23. listopadu 2022 na Švýcarském inovačním fóru v Basileji. V kategorii "Vynálezci" zvítězila společnost Limula z Lausanne a v kategorii "Start-upy" spin-off ETH Zurich Sevensense Robotics.

Swiss Technology Award

V kategorii "Inovace v průmyslu" mezi sebou soutěžily společnosti DuPont, Jansen a Schleuniger Group. Jsme hrdí na to, že prestižní švýcarskou cenu za inovaci získala společnost Schleuniger. Cenu za celý tým převzal Michael Jost, vedoucí technologického oddělení skupiny.


Další infromace: www.swiss-technology-award.ch

WirePro Expo: Debut extratřídy výrobců strojů pro kabelovou konfekci

31.01.2023
WirePro Expo

Průmyslový veletrh WirePro Expo, kterému dominovaly technické inovace, přilákal ve dnech 25. až 27. října 2022 do Dierikonu nejen více než 2 400 odborníků na zpracování kabelů ze 44 zemí, ale byl také premiérou prvního společného vystoupení společností Komax, Schleuniger a jejich partnerů.

A že bylo co obdivovat: Více než stovka nejlepších světových řešení pro zpracování voidčů, renomovaní přednášející, lukrativní odborné prezentace, prohlídky vertikálního závodu společnosti Komax a návštěvy kompetenčního centra procesní automatizace společnosti Schleuniger učinily z prvního ročníku veletrhu WirePro Expo prvotřídní událost.

Zatímco u rodiny Schleuniger si návštěvníci a zákazníci mohli prohlédnout kompletní výrobní linky, poloautomatická výrobní a testovací řešení, plně automatické modulární procesní platformy a nové stolní stroje, u hostitelské společnosti si je získala mimo jiné Smart Factory by Komax.

Všichni si přišli užít produktů a řešení, které mají pozitivní vliv na produktivitu, flexibilitu a náklady na kvalitu zpracování vodičů.

Po této první úspěšné akci se již těšíme na společný veletrh productronica 2023 v Mnichově a můžeme slíbit, že vás na místě přivítáme s mnoha produktovými novinkami.


Dojmy z veletrhu WirePro Expo naleznete zde:
www.schleuniger.com/en/schleuniger-at-wirepro-expo


CONTA-CLIP Transformátorové svorky PTKS

29.11.2022

Pro rychlé zapojování transformátorů bez použití nářadí připravila firma CONTA-CLIP novou řadu transformátorových svorek typu PTKS 4 s PUSH-IN systémem připojením vodiče. Tyto svorky jsou dimenzované pro průřezy kabelů 4mm2 a jsou vhodné jak pro přímou montáž na tělo cívky transformátoru, tak i pro montáž na hliníkové montážní lišty rozměru 10x2mm. Systém PUSH-IN pro připojení vodičů velmi usnadňuje montáž a díky vysoké kontaktní síle pružiny je vždy zaručena bezpečná fixace a kontakt kabelů, a to i při silných vibracích a mechanických rázech.

Díky dvoudílné konstrukci základní svorky s volně přístupnými pájecími háčky a krytem, lze svorky PTKS 4 také snadno upevnit na cívkový drát pomocí automatických pájecích procesů. Kryty svorek jsou k dispozici i v různých barvách což umožňuje i vizuální odlišení například pro označení různých napětí. Pro rozvod potenciálu jsou ke svorkám k dispozici i zásuvné izolované křížové propojky řady PQI 4/x/PTKS ve 2-, 3-a 5pólovém provedení. V přípravě výroby je i varianta těchto svorek s implementovaným držákem pojistek rozměrů 5x20 mm nebo 6,3x32 mm. Tyto pojistkové svorky budou mít označení výrobní řady PTKS 4/SI 5x20 a PTKS 4/SI 6,3x32. Ke značení svorek se používá standardní systém značení řady SB 7.5., který je dostupný rovněž ve standardní nabídce firmy CONTA-CLIP.


Podrobné informace k jednotlivým svorkám naleznete v on-line katalogu firmy CONTA-CLIP na odkazu: https://conta-clip.shop/en/navigation/c9953d85c7104bf2bf0d24235cfb5f5c


PTKS
PTKS

Schleuniger nový odizolovací stroj B300

29.11.2022

Schleuniger představuje – nový jednoduchý a výkonný odizolovací stroj B300, stroj s vynikajícím poměrem ceny a výkonu v segmentu jednoduchých odizolovacích strojů.


B300

B300 je optimální volba pro všechny, kteří potřebují mimořádně výkonný a uživatelsky přívětivý odizolovací stroj. B300 představuje univerzální programovatelný odizolovací stroj pro kabely od 0,03 do 8 mm2 (32–8 AWG) a do průměru 7 mm, pro který jsou charakteristické tyto vlastnosti:

 • vysoká mechanická přesnost
 • krátké pracovní cykly, které zajišťují vysokou produktivitu při odizolování
 • ergonomické ovládání a programování prostřednictvím 5" barevného dotykového displeje s vysokým rozlišením
 • rychlé a intuitivní ovládání
 • LED osvětlení pracovní plochy
 • vysoce citlivý spouštěcí mechanismus – ideální pro tenké a flexibilní vodiče
 • přednastavené parametry pro standardní průřezy vodičů (licny i plné vodiče) v mm2 a AWG
 • vysoká preciznost odizolování díky stálému monitorování pohybu všech os
 • možnost funkčního rozšíření o softwarový balíček: ukládání do paměti, sekvenční zpracování a další

B300

Podrobnosti zde: https://www.schleuniger.com/en/products/strip/wire-stripping/strip-series-b300/


Veletrh WirePro Expo Dierikon, Švýcarsko

28.09.2022
WirePro

Vážené dámy a pánové,

ve dnech 25. až 27. října 2022 se bude konat WirePro Expo. Své produkty z oblasti zpracování vodičů, testování a automatizace procesů představí společnosti Schleuniger Group, Komax, MECALBI, Zoller + Fröhlich, Schunk a Telsonic..

Kdy: 25. až 27. října 2022 denně od 9.00 do 17.00 hodin

Kde: Sídlo společnosti Komax, Industristrasse 9/11, 6036 Dierikon, Švýcarsko

Zažijte s námi bohatý program:

 • inovativní řešení pro montáž kabelové konfekce a zajímavé technologické novinky
 • premiéra nového stroje Cut&Strip od společnosti Schleuniger
 • informativní odborné prezentace na téma vysokonapěťové aplikace, automatizace procesů, digitalizace a komplexní řízení výroby
 • prohlídky výrobních závodů Schleuniger v Chamu a Komax v Dierikonu
 • a samozřejmě kulinářské speciality

Zajistěte si již nyní Vaši vstupenku zdarma!

Stačí kliknout na níže uvedený odkaz. Zaregistrujte se na veletrh WirePro Expo. Poté obdržíte e-mail s odkazem na rezervaci vstupenky a hotelového pokoje (náklady na ubytování si hradíte sami).

Prosím, registrujte se zde pro získání vstupenky

Více informací o programu a vystavovatelích naleznete zde: Webová stránka WirePro Expo

Těšíme se na setkání s vámi a na úspěšný veletrh WirePro Expo!


Společnosti Komax a Schleuniger se spojily

01.09.2022

Vážení obchodní přátelé, od dnešního dne je skupina Schleuniger oficiálně součástí skupiny Komax, přičemž naším hlavním akcionářem je společnost Metall Zug s 25% podílem ve spojené skupině.


Tímto chceme zajistit, abyste byli informováni o této historické změně, a zároveň všechny ujišťujeme, že činnost pokračuje jako obvykle. Přikládáme dopis podepsaný Matijasem Meyerem (v originále a českém překladu), který potvrzuje výše uvedené a nastiňuje další kroky.


To hlavní, co Vám chceme sdělit je
- kontaktní osoby za naši firmu i za Schleuniger vůči Vám zůstávají beze změny.
- všechny stávající smlouvy zůstávají v platnosti a nejsou dotčeny.
- stroje, náhradní díly budou nadále dodávány a servis prováděn stávajícími kanály.


Přikládáme také prohlášení Schleuniger (v originále a v českém překladu), které několika slovy říká to, co je vysvětleno výše. V případě jakýchkoli dotazů nebo nejasností Vám zůstáváme plně k dispozici.Ing. Pavel David
jednatel
SENO spol. s r.o

Oznameni1 Oznameni 2
Oznameni 3

Elektrotechnická výstava Trojhalí Karolina v Ostrava

21.08.2022
Vážení obchodní přátelé,

dovolujeme si Vás pozvat k návštěvě našeho stánku na Elektrotechnické výstavě v Trojhalí Karolina v Ostravě, která se uskuteční v termínu 20. - 22. září 2022.

Na našem stánku číslo B 10 Vás seznámíme s větší částí našeho prodejního programu – s výrobky firem:

- VOGT AG – trubkové nýty a distanční sloupky, kontaktní díly pro desky tištěných spojů, pájecí očka, kabelové lisovací koncovky a spojky v jednotlivém provedení, ruční krimpovací nářadí a speciální zákaznické kontakty,
- CONTA-CLIP – široká nabídka sortimentu řadových svorek, kabelových průchodek, krabic pro elektrozařízení, instalačního materiálu, svorek pro DPS a trafosvorek,
- POLYRACK – systém 19“ kazet pro umístění desek tištěných spojů a řada středních a malých kazet pro nejrůznějších elektronická zařízení,
- ELESTA GmbH – bezpečnostní relé (relé s nuceně vedenými kontakty),
- ESCUBEDO – krimpovací konektory a izolační návleky,
- SCHLEUNIGER – programovatelný odizolovací stroj UniStrip 2300, stříhací a odizolovací stroj EcoStrip 9380 a odizolovací a krimovací stroj na izolované dutinky stroj MC 25 od firmy GLW.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Vstup na výstavu je volný.

Elektrotechnická výstava Trojhalí Karolina v Ostrava


CONTA-CLIP - nově v nabídce dvou-úrovňové svorkovnice PRKD 4

27.05.2022

Společnost CONTA-CLIP rozšiřuje svoji nabídku svorkovnic PRK s Push-in připojením vodiče o prostorově úsporné dvou-úrovňové svorkovnice PRKD 4 pro připojení vodičů s průřezem 4 mm². Současně je také v nabídce varianta těchto svorek s označením PRKD 4/3A pro instalace s požadavkem na ještě vyšší hustotu kabelového připojení, která nabízí jedinečně kompaktní konstrukci se třemi přípojnými body na každé úrovni svorky. Stejně jako všechny svorkovnice řady PRK mají i dvouúrovňové verze – na každé úrovni – boční propojovací kanály pro flexibilní rozdělení potenciálu a 2,3 mm zkušební otvory pro snadné měření všech potenciálů.

Připojení Push-in umožňuje obzvláště jednoduché a časově úsporné připojení pevných vodičů nebo vodičů s nalisovanými dutinkami, a to bez použití nástrojů. Pro rychlé uvolnění připojených kabelů jsou svorky PRK vybaveny tlačným mechanismem, který lze i přes velkou přítlačnou sílu pružiny ovládat lehkým tlakem a bez speciálního nářadí.

Vzhledem k tomu, že vstupy pro vodiče do jednotlivých připojovacích otvorů a zasouvací kanály jsou od sebe zřetelně odděleny, vodiče vždy najdou správnou cestu do upínacích bodů. V současné době zahrnuje neustále se rozšiřující sortiment PRK kromě dvouúrovňových verzí PRKD pro rozsah připojení 2,5 mm² a 4 mm² také jednoduché průchozí a ochranné svorky ve dvou-, tří- a čtyřvodičovém provedení pro čtyři rozsahy jmenovitých průřezů od 1,5 mm² do 6 mm².

PRKD4


Portfolio produktů, budoucí vývoj Schleuniger AG

22.02.2022

Vážení zákazníci,

jak informovala média, společnost Metall Zug AG podepsala dohodu se společností Komax Holding AG, podle níž skupina Metal Zug Group sloučí skupinu Schleuniger se skupinou Komax Group a na oplátku získá 25% podíl ve společnosti Komax Holding AG, a to za podmínky, že příslušný návrh schválí výroční zasedání společnosti Komax 13. dubna 2022 a spojení povolí příslušné orgány pro hospodářskou soutěž. Do té doby zůstávají společnosti Komax a Schleuniger nezávislými společnostmi.

Pro naše zákazníky je fúze příslibem, že umožní ještě dřívější dostupnost nových řešení a technologií.

Vaší výhodou bude kombinace inovativních předností obou společností. Je samozřejmé, že jakákoli podrobná diskuse o vývoji konkrétních produktů nebo sdílení technologií, které se týkají produktového portfolia společností Komax a Schleuniger, je předčasná. Jsme pevně přesvědčeni, že současné produktové portfolio bude v zásadě pokračovat a bude plně podporováno i v následujících letech, a to v plném souladu s platnými zákony.

blog2022-02-22

S přátelskými pozdravy
Dr. Dieter Woschitz
CEO
Schleuniger AG


Sloučení Schleuniger Gruppe a Komax

11.02.2022

Metall Zug Group: Metall Zug vloží skupinu Schleuniger do společnosti Komax a získá 25% podíl ve společnosti Komax. Oznámení ad hoc podle čl. 53 Pravidel pro kótování na burze SIX Swiss Exchange.

Zug, 9. února 2022 - Společnosti Metall Zug AG a Komax Holding AG podepsaly dohodu, na jejímž základě skupina Metall Zug Group sloučí svou obchodní jednotku Zpracování vodičů (Schleuniger Gruppe) se společností Komax výměnou za 25% podíl ve společnosti Komax Holding AG.
Více zde: (22-02-09_Ad+hoc-Sdělení_MZ_CZ.pdf)

https://www.schleuniger.com/en/news/metall-zug-will-merge-schleuniger-into-komax/


SmartDetect zvýší kvalitu UniStrip 2300

09.02.2022

new31


Vážení zákazníci,
SmartDetect je další možností, jak zvýšit kvalitu zpracování na UniStrip 2300. Díky této inovativní technologii sledování kvality odizolování se zvyšuje výtěžnost výroby a minimalizují špatné díly.Nyní jsme snížili cenu! news3-1

Snížení ceny u možnosti SmartDetect 

Abychom dále rozšířili náš podíl na trhu v segmentu stolních strojů s vylepšenou integrovanou kontrolou kvality, výrazně jsme snížili ceny volitelné funkce "SmartDetect" pro osvědčený UniStrip 2300.

Snížené ceny vám je sdělíme na dotaz.

Nejlepší kvalita za méně peněz:

news3-2
 • konfigurovatelná funkce,
 • jemné nastavení parametrů,
 • detekuje sebemenší kontakt mezi odizolovacími noži a vodičem,
 • software je kompletně integrován ve standardní verzi V1.70 nebo novější,
 • 100% spolehlivost systému díky neustálé samokontrole.

Volitelnou funkci SmartDetect lze objednat do nového stroje nebo dodatečně instalovat na stávající zařízení (dodatečná montáž je možná od SN# 9800).

Pokud si chcete osvěžit své znalosti o produktu UniStrip 2300 s funkcí SmartDetect, podívejte se na příslušný kurz S.University

news1

S.University Schleuniger online eLearning

09.02.2022

news1

Už jste slyšeli o S.University- Schleuniger online eLearningové platformě? 

S pomocí Schleuniger S.University můžete snadno rozšířit své znalosti o zpracování vodičů a certifikovat své zaměstnance na různých úrovních bez nákladů na cestování, a to v době, která vám nejlépe vyhovuje! 

Od nynějška do 28. února 2022 nabízí Schleuniger 3 kurzy na téma „Kvalita krimpování“ zdarma.

new2-1


Jednoduše se přihlaste do S.University a zadejte promo kód: SGI2022AC

news2

Automatizace a digitalizace se společností Schleuniger

09.02.2022
news1

Vážení zákazníci, 

Automatizace a digitalizace jsou budoucností. Ve společnosti Schleuniger tato témata proaktivně posouváme kupředu se zaměřením na poskytování vysoce kvalitních, intuitivních a cenově výhodných produktů. 

Zaměřujeme se na nenáročné na údržbu a uživatelsky přívětivé koncepty strojů se standardizovanými softwarovými řešeními pro intuitivní navigaci v menu a efektivní programování. 

Zveme vás, abyste se podívali na aktuální inovace skupiny Schleuniger. Od zpracování drátu po testování, Schleuniger a jeho celosvětové dceřiné společnosti nabízejí portfolio řešení od poloautomatických a roboticky podporovaných výrobních pracovišť až po plně integrovaná výrobní řešení. 

Kliknutím sem zobrazíte virtuální prezentace našich nejnovějších inovací

news1-0