Aktuálně

Portfolio produktů, budoucí vývoj Schleuniger AG

22.02.2022

Vážení zákazníci,

jak informovala média, společnost Metall Zug AG podepsala dohodu se společností Komax Holding AG, podle níž skupina Metal Zug Group sloučí skupinu Schleuniger se skupinou Komax Group a na oplátku získá 25% podíl ve společnosti Komax Holding AG, a to za podmínky, že příslušný návrh schválí výroční zasedání společnosti Komax 13. dubna 2022 a spojení povolí příslušné orgány pro hospodářskou soutěž. Do té doby zůstávají společnosti Komax a Schleuniger nezávislými společnostmi.

Pro naše zákazníky je fúze příslibem, že umožní ještě dřívější dostupnost nových řešení a technologií.

Vaší výhodou bude kombinace inovativních předností obou společností. Je samozřejmé, že jakákoli podrobná diskuse o vývoji konkrétních produktů nebo sdílení technologií, které se týkají produktového portfolia společností Komax a Schleuniger, je předčasná. Jsme pevně přesvědčeni, že současné produktové portfolio bude v zásadě pokračovat a bude plně podporováno i v následujících letech, a to v plném souladu s platnými zákony.

blog2022-02-22

S přátelskými pozdravy
Dr. Dieter Woschitz
CEO
Schleuniger AG


Sloučení Schleuniger Gruppe a Komax

11.02.2022

Metall Zug Group: Metall Zug vloží skupinu Schleuniger do společnosti Komax a získá 25% podíl ve společnosti Komax. Oznámení ad hoc podle čl. 53 Pravidel pro kótování na burze SIX Swiss Exchange.

Zug, 9. února 2022 - Společnosti Metall Zug AG a Komax Holding AG podepsaly dohodu, na jejímž základě skupina Metall Zug Group sloučí svou obchodní jednotku Zpracování vodičů (Schleuniger Gruppe) se společností Komax výměnou za 25% podíl ve společnosti Komax Holding AG.
Více zde: (22-02-09_Ad+hoc-Sdělení_MZ_CZ.pdf)

https://www.schleuniger.com/en/news/metall-zug-will-merge-schleuniger-into-komax/


SmartDetect zvýší kvalitu UniStrip 2300

09.02.2022

new31


Vážení zákazníci,
SmartDetect je další možností, jak zvýšit kvalitu zpracování na UniStrip 2300. Díky této inovativní technologii sledování kvality odizolování se zvyšuje výtěžnost výroby a minimalizují špatné díly.Nyní jsme snížili cenu! news3-1

Snížení ceny u možnosti SmartDetect 

Abychom dále rozšířili náš podíl na trhu v segmentu stolních strojů s vylepšenou integrovanou kontrolou kvality, výrazně jsme snížili ceny volitelné funkce "SmartDetect" pro osvědčený UniStrip 2300.

Snížené ceny vám je sdělíme na dotaz.

Nejlepší kvalita za méně peněz:

news3-2
  • konfigurovatelná funkce,
  • jemné nastavení parametrů,
  • detekuje sebemenší kontakt mezi odizolovacími noži a vodičem,
  • software je kompletně integrován ve standardní verzi V1.70 nebo novější,
  • 100% spolehlivost systému díky neustálé samokontrole.

Volitelnou funkci SmartDetect lze objednat do nového stroje nebo dodatečně instalovat na stávající zařízení (dodatečná montáž je možná od SN# 9800).

Pokud si chcete osvěžit své znalosti o produktu UniStrip 2300 s funkcí SmartDetect, podívejte se na příslušný kurz S.University

news1

S.University Schleuniger online eLearning

09.02.2022

news1

Už jste slyšeli o S.University- Schleuniger online eLearningové platformě? 

S pomocí Schleuniger S.University můžete snadno rozšířit své znalosti o zpracování vodičů a certifikovat své zaměstnance na různých úrovních bez nákladů na cestování, a to v době, která vám nejlépe vyhovuje! 

Od nynějška do 28. února 2022 nabízí Schleuniger 3 kurzy na téma „Kvalita krimpování“ zdarma.

new2-1


Jednoduše se přihlaste do S.University a zadejte promo kód: SGI2022AC

news2

Automatizace a digitalizace se společností Schleuniger

09.02.2022
news1

Vážení zákazníci, 

Automatizace a digitalizace jsou budoucností. Ve společnosti Schleuniger tato témata proaktivně posouváme kupředu se zaměřením na poskytování vysoce kvalitních, intuitivních a cenově výhodných produktů. 

Zaměřujeme se na nenáročné na údržbu a uživatelsky přívětivé koncepty strojů se standardizovanými softwarovými řešeními pro intuitivní navigaci v menu a efektivní programování. 

Zveme vás, abyste se podívali na aktuální inovace skupiny Schleuniger. Od zpracování drátu po testování, Schleuniger a jeho celosvětové dceřiné společnosti nabízejí portfolio řešení od poloautomatických a roboticky podporovaných výrobních pracovišť až po plně integrovaná výrobní řešení. 

Kliknutím sem zobrazíte virtuální prezentace našich nejnovějších inovací

news1-0